*** اطلاعیه بسیار مهم ***

*
قابل توجه اولیای محترم ورزشکاران

اخیرا گزارش‌هایی از طرف برخی خانواده ها مبنی بر انتخاب فرزندشان برای تیم ناحیه شده است و‌مدیران مدارس ادرس باشگاههایی را به بچه ها داده اند که  برای بازی در تیم ناحیه به فلان باشگاه بروید. به همین‌دلیل وظیفه خود دانستیم تا چند نکته را برای خانواده های محترم بیان کنیم:
۱- اکثر کانون هایی که چشم به درآمد دارند با نزدیک شدن تعطیلات مدارس تحت عنوان استعداد یابی به مدارس رفته و بدون در نظر گرفتن هیچ کدام از معیارهای استعدادیابی شروع به انتخاب فرزندان شما کرده و با گرفتن شماره تماس والدین یا از طریق مدیر و‌معلم ورزش مدرسه سعی به جذب فرزند شما دارند. این گونه استعدادیابی مصداق واضح ویزیتوری برای پر کردن کلاسهایشان می‌‌باشد.
۲- انتخاب برای تیم ناحیه همیشه یک ماه بعد از برگزاری مسابقات بین مدارس می‌باشد که مربی تیم ناحیه به هیچ وجه حق ندارد بازیکنان را به باشگاه شخصی خود ببرد ، لازم است خانواده بازیکنان بعد از انتخاب بازیکن برای تیم ناحیه از مربی باشگاهش مشورت کنند و از نظر حرفه‌ای و اخلاقی از مربی باشگاهش برای حضور در تمارین ناحیه کسب اجازه نمایند.
۳- برای انتخاب بازیکن برای تیمهای استان، هیئت والیبال به هیچ وجه از مربی ناحیه، معلم ورزش، مدیر و غیره درخواست معرفی بازیکن نخواهد کرد((همیشه هیئت والیبال استان با کانون های معتبر و فعال در ارتباط است. ))
متاسفانه با پیشرفت والیبال در سالهای اخیر و محبوبیت این ورزش بین خانواده‌ها، پای بسیاری از سودجویان برای کسب درآمد به این رشته ورزشی باز شد و بسیاری از مدیران و معلم ورزشهای مدارس نقش دلال را دارند. همچنین با افزایش رقابت بین باشگاههای پایه، بسیاری از مربیان که توانایی در امر پروش بازیکن زبده را ندارند با پیشنهادهایی سعی در جذب بازیکن از باشگاههای دیگر دارند که در این بین تنها بازیکن ضرر خواهد کرد ، زیرا برای ادامه راه پیشرفت خود مربی بی کیفتی که قدرت پرورش بازیکنان خود را نداشته است، می‌بیند. از این رو بر خود دانستیم تا با اطلاع رسانی به پیشرفت ورزشکارانمان کمک

درباره نویسنده

مدیر سایت
از مدیر سایت

نوشته‌های تازه